پخش تصویری مگان

محصول جدید

5 قلم

64,500,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

اینترنت و Wifi

همان طور اطلاع دارید هر وسیله با داشتن سیستم عامل اندروید قابلیت وصل شدن به اینترنت را نیز دارد. برای وصل شدن به اینترنت با مالتی میدیا فابریک مگان می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

  • به اشتراک گذاشتن اینترنت گوشی
  • استفاده از مودم جیبی همراه
  • استفاده از دانگل 4G , 3G از طریق USB

همان طور که گفته شد در محتویات مانیتور اندروید مگان دو ورودی پورت USB مشاهده می شود. یکی از ورودی ها برای استفاده از دانگل اینترنت در نظر گرفته شده است. می توانید به تهیه آن و یک سیم کارت به از تهیه یک بسته اینترنت ارزان قیمت مدت زیادی از اینترنت بهرمند شوید. اگر از اینترنت زیاد استفاده می کنید این روش به شما پیشنهاد می شود چون در دراز مدت هزینه ها را خیلی پایین می آورد. روش های دیگر مثل به اشتراک گذاشتن اینترنت گوشی و مودم جیبی نیز بسیار عالی هستند.

تلویزیون TV

اگر خودتان یا کودکانتان به شبکه صدا و سیما علاقه مند هستید به راحتی می توانید آن را به نمایش بگذارید. برای پخش این شبکه ها نیاز به تهیه گیرنده دیجیتال برای مانیتور اندروید مگان ندارید. به راحتی و فقط با چند کلیک برنامه های کاربردی را نصب کنید و هزینه ها را حداقل برسانید. برنامه روبیکا یکی از قوی ترین و بهترین برنامه های سینمایی ایران است که بعد از نصب می توانید از آن استفاده کنید.

مانیتور اندورید مگان,مانیتور اندروید,مانیتور,مانیتور فابریک,مانیتور اندروید فابریک,مانیتور مگان,مانیتور اندروید مگان,مانیتور اندروید مگان,مانیتور اندروید مگان,مانیتور جمگان, مگان,مالتی میدیا,مانیتور فابریک اندروید مگان,مالتی میدیا فابریک,مالتی میدیا فابریک مگان,دی وی دی فابریک مگان,دی وی دی فابریک اندروید مگان,دی وی دی فابریک مگان,مالتی میدیا فابریک مگان,مالتی میدیا اندروید مگان,car multimedia android megan,کامی کالا,مانیتور فابریک,مانیتور اندروید,مانیتور فابریک,مگان,مگان

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

پخش تصویری مگان

پخش تصویری مگان