اسپولیر شیشه عقب ال 90 نمایش بزرگتر

اسپولیر شیشه عقب ال 90

محصول جدید

این محصول در انبار موجود نیست

موجود شد به من اطلاع بده

4,950,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

ساخت کشور ایران
مخصوص تندر 90
رنگ محصول سفید

اسپویلر با ملحق شدن به مجموعه فعلی ، بادی کیت ها ، اهداف مهمی را که منجر به تجهیز این خودرو با درخواست مشتریان از سوی واحد آپشن خودروسازان (سایپا ، پارس خودرو - شرکت ستکو / ایران خودرو - شرکت آپکو ) می شود را عملی خواهد ساخت .

این آپشن کارا هشتمیـن پازل غایب بادی کیت هایی ( RENAULT LOGAN BODY KIT ) است که با نصب بر روی شیشه عقب تندر90 آنرا از سایر تیپ های ( TONDAR E2
TONDAR E1CPSP / TONDAR E1 / TONDAR E0 )
موجود این خودرو در ایران متمایز می سازد از این رو تندر90 مجهز به بادی کیت را تندر آپشن شده یا اسپورت ( TONDAR 90 SPORT / TONDAR 90 OPTION ) می نامند .


مهمترین مرایای تجهیز اتومبیل ها با قطعات اسپورت بدنه ( بادی کیت های اسپورت ) از سوی خودرو سازان ، بهره برداری از مزیت های آیرو دینامیکی ویژه ای است که راننده و خودرو در شرایط گوناگون از آن بهره مند می گردند .

بر این اساس هر یک از قطعات بادی کیت با نصب بر روی خودرو موجب افزایش قابلیت های جدیدی بر روی اتومبیل می شود .

رعایت قوانین آیرودینامیک در خودرو موجب نتایـج قابل توجهی است که با طراحی و نصب قطعات اسپورت بر روی بدنه آن هم در نقاطی که در معرض برخورد مستقیم با وزش باد در سرعت های مختلف می باشند ، کسب می گردد .


الف : شکست و غلبه بر باد مقابل خودرو خصوصا در سرعت های بالا (AERODYNAMIC )

ب : برقراری تعادل اتومبیل هنگام راندن در سطح جاده های گوناگون ( AERODYNAMIC )

از اهـم مزایایی است که اتومبیل های اسپورت را در مقایسه با سایر خودروها ، متمایز می سازد ضمن این که زیبایی خاص خودروهای اسپورت نظر هر بیننده ای را بسوی خود نیز جلب می نماید .

کاهش مصرف سوخت نیز به جهت بهره مندی خودرو از مزایای آیرودینامیکی نصب بادی کیت ها از امتیازات مهم اتومبیل های مجهـز با قطعـات اسپورت بر روی بدنه آنان می باشد .


آپشن کـارای کیت اسپویلر تندر90 با کاستـن از ارتفـاع شیشه عقب خودرو نه تنهـا موجب زیبـایـی چشمگیـر در نمـای آن می گردد بلکه فابلیت جدیـدی را در خصوص عبور باد در سرعت هـای مختلف و هدایت آن از روی سقف ، ایفـا می نمـاید ، بعبـارتـی روشـن تر ، این آپشن با ممـانعـت از تجمـع بـاد حاصـل از سرعت های گوناگـون در پشت اتومبیــل ، موجب میگردد تا تعادل خودرو با راندن در سرعت های مختلـف برقـرار و حفـظ گردد .

بطـور کلـی کیت های آپشنـی که روی قسمت های انتهایی خودرو ( سقف / شیشه عقب / درب صندوق / سپر عقب ) در موقعیتـی موازی با سطح جاده نصـب می گردند موجب عدم تجمع و انتقال سریع و صحیـح باد در پشت خودرو به منظور حفظ و برقراری تعادل اتومبیل در سرعت های گوناگون می گردند ، مانند : دیفیوزر ( پخش کننده / انتشار دهنده ) سپر عقب تندر90 که نام گذاری این قطعه بی مصداق با شرح وظیفه آن نیست .

نقد و نظرات

رتبه 
1396-11-07

رنگ مشکی هم دارین

رنگ مشکی هم دارین

  • تعداد 5 نفر از 11 نفر این نقد را مفید ارزیابی کرده‌اند.

بررسی خود را بنویسید!

نوشتن نقد و نظر

اسپولیر شیشه عقب ال 90

اسپولیر شیشه عقب ال 90

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: